Voi mitä maisemia. <3 Kyllä tuolla kelpaa mökkeillä!
Kiitos muuten myös matkakosmetiikkavinkeistä tuolla aiemmin. Itse olen roudaillut mukana vain isoja purkkeja, kun en ole yksinkertaisesti tiennyt, että kosmetiikkaa on saatavilla noin hyvin matkakokoisinakin. Laitoin postauksesi kirjanmerkkeihin. :-)
Rakkaat maisemat <3 Kiva että löysit sieltä ideaa kun reissaatkin niin paljon :) On kyllä hienoa, että valmistajat ovat ottaneet niin hyvin matkaajat huomioon ja pikkukokoja löytyy nykyään jos jonkinlaisia. Ja onhan esim. 50 ml purkki tai tuubikin ihan normikoko, joka silti mahtuu siihen litran pussiin. Mukavaa reissua!
Kyllä mieli lepää noissa maisemissa, ihanaa loppuviikkoa ♥
VastaaPoistaVähän liikaakin, nyt pitäisi ahkeroitua ja lupasin tehdä munkkirinkilöitä päiväkahville ;o)
PoistaSamoin sinulle!
Ihanaa, nauttikaa!
VastaaPoistaTäysin siemauksin! Lämpöistä Helatorstaita!
PoistaIhan mielettömät kuvat, en voisi elää ilman meri/järvimaisemaa <3
VastaaPoistaMaisema, mikä muuttaa joka päivä ja vuorokaudenaika muotoaan - sitä voisi tuijotella loputtomiin...
PoistaAurinkoista viikkistä <3
Voi mitä maisemia. <3 Kyllä tuolla kelpaa mökkeillä!
VastaaPoistaKiitos muuten myös matkakosmetiikkavinkeistä tuolla aiemmin. Itse olen roudaillut mukana vain isoja purkkeja, kun en ole yksinkertaisesti tiennyt, että kosmetiikkaa on saatavilla noin hyvin matkakokoisinakin. Laitoin postauksesi kirjanmerkkeihin. :-)
Rakkaat maisemat <3
PoistaKiva että löysit sieltä ideaa kun reissaatkin niin paljon :) On kyllä hienoa, että valmistajat ovat ottaneet niin hyvin matkaajat huomioon ja pikkukokoja löytyy nykyään jos jonkinlaisia. Ja onhan esim. 50 ml purkki tai tuubikin ihan normikoko, joka silti mahtuu siihen litran pussiin.
Mukavaa reissua!